Naprawa drzwi przesuwnych

Chcesz wymienić wózki dolne, lub usprawnić działanie swoich drzwi w szafie?

Dobrze trafiłeś, ponieważ zajmuję się naprawą wózków i prowadników w drzwiach jak i wymianą drzwi na kompletnie nowe!

Problemów składających się na uszkodzone drzwi w szafie może być kilka, a czasem i nawet do kilkunastu.

Od zepsutego łożyska, po wytarty tor dolny, aż po szereg małych błędów poprzednich ekip montujących składających się na Twój duży problem po latach.

Moja w tym głowa i znajomość meblowych drzwi przesuwnych oraz systemów na których pracują – aby je naprawić, usprawnić ich działanie i tym samym ułatwić Ci życie.

Naprawa już na pierwszej wizycie

Zazwyczaj napraw dokonuję już na pierwszej wizycie, ponieważ mam ze sobą wszystkie narzędzia, a na podstawie oględzin w formie Twojego zdjęcia wysłanego do mnie (smsem, na FB lub mailowo) jestem w stanie określić jakich napraw należy dokonać, oraz jakie systemy jezdne zabrać ze sobą.

Jest to o tyle wygodne ( tym bardziej w tych czasach ), że oględziny są bezpłatne, a dodatkowo nie musisz wychodzić z domu by wiedzieć, czy i kiedy naprawię Twoje drzwi. 😊

Wychodzę z założenia, że należy robić wszystko tak jakbyśmy chcieli żeby było to zrobione dla nas, dlatego jeszcze nigdy nie zostałem wezwany do tej samej szafy ponownie.

Chętnie dzielę się zdjęciami z realizacji, więc jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda w praktyce zapraszam pod link – realizacje.

Postaw na sprawdzonego fachowca

Chcąc zająć się swoją szafą, warto postawić na sprawdzonego fachowca, tym samym mamy pewność, że nasze drzwi przesuwne są w dobrych rękach, a temat ich serwisu zostanie wykonany profesjonalnie, punktualnie i przede wszystkim raz, a rzetelnie. 😊

Wykonuje także wymiany drzwi przesuwnych, a także tworzę nowe szafy  kompletnie od zera.

Sprawdź mnie i zobacz co mam do zaoferowania, zapraszam do współpracy!

Jeśli chcesz naprawić swoje drzwi przesuwne wyślij zapytanie, lub zadzwoń i omówimy sprawę.